Sfd - Balansująca gra Movere

Small Foot Design to niemiecka marka wykreowana przez firmę Legler. 

Zabawki z tej serii cechują się wysoką jakością wykonania z drewna pozyskanego z ponownego zalesienia lasów. Firma wyznaczyła sobie za główny cel propagowanie ochrony środowiska. Korzysta ona m.in z energii słonecznej . 

Produkty marki Small Foot Design rozwijają motorykę i koordynację ręka / oko . Są przyjazne dla najmłodszych dzieci i zapewniają dużo dobrej i co najważniejsze, bezpiecznej zabawy. Wiele produktów to także artykuły dekoracyjne, które na pewno będą świetnym dopełniem wnętrza każdego domu.

Zabawki odpowiadają Europejskim Normom Dla bezpieczeństwa zabawek EN 71.

Balansująca gra Movere

Cena:
35.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Dwa w jednym: gra zręcznościowa i układanka wykonana z lakierowanego drewna.

Gra jest wspaniałą rozrywką i ćwiczeniem zręcznościowym dla małych paluszków. Również starsze dzieci i dorośli chętnie próbują swoich sił w tej pozornie łatwej grze.

Zasady gry: należy rozdać wszystkie elementy pomiędzy graczy lub losować w trakcie gry. Można się podzielić kolorami lub dać taką samą ilość klocków w różnych kolorach. Gracze rzucają kolejno kostką, a wylosowany kolor musi odpowiadać kolorowi wałeczka jaki należy ułożyć na podstawie. Ale uwaga jest tylko pięć kolorów klocków. Jeśli na kostce pokaże się puste pole graczowi przepada kolejka. Tak samo będzie jeśli nie ma już klocków danego koloru. Trzeba tak układać elementy, aby nie spadły, a podstawa się nie przewróciła. Osoba, która spowoduje przewrócenie przegrywa. W łagodniejszej wersji po prostu zbiera wszystkie klocki. Ta osoba, która jako pierwsza pozbędzie się klocków wygrywa.

Gra zawiera:

  • 15 klocków - wałków z naturalnego drewna, w trzech wielkościach i pięciu kolorach
  • balansującą podstawę
  • kostkę do rzucania

Całość zapakowana w estetyczne kolorowe opakowanie.

Wymiary podstawy: 14 x 2 x 8m

Wiek: 3 +

Referencja: 110454

Deklaracja zgodności CE

xqd, xqj, xqb

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies