SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Kostka motoryczna Ogród
Kostka motoryczna Ogród
Kostka motoryczna Ogród
Kostka motoryczna Ogród
Kostka motoryczna Ogród
Kostka motoryczna Ogród
Strona główna / Produkty / Zabawki rozwojowe / Sensoryczne i motoryczne / Sfd - Kostka motoryczna Ogród

Kostka motoryczna Ogród

Cena:
99,00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Sfd
Ilość:

Nowa trójkątna kostka sensoryczna to zabawa na wiele sposobów, ciekawe wzornictwo i barwna kolorystyka. To co wyróżnia ten produkt to wzornictwo. Zwykle kostki motoryczne, jak sama nazwa wskazuje mają kwadratową podstawę. Ten produkt zbudowany jest na bazie trójkąta. W dodatku nie jest równy tylko węższy na górze. Dodatkowo poznacie tutaj wielu mieszkańców ogrodu przy wspólnej zabawie. 

Zabawka oferuje aż cztery różne możliwości zabawy:

  • na górze umieszczono pętle motoryczną z dwoma metalowymi prowadnicami. Na każdej cztery kolorowe koraliki (3 okrągłe i jeden inny: listek i pszczółka). Dziecko przeplatając koraliki ćwiczy koordynację ręka-oko
  • metalowy ksylofon składający się z pięciu części, aby dziecko mogło poznawać pierwsze dźwięki. W zestawie również pałeczka. Na górnej podstawie został specjalnie przygotowany dodatkowy otwór, w który można włożyć pałeczkę, aby się nie zgubiła i zawsze była pod ręką.
  • drzewo z sorterem. Ze ścianki wystają trzy klocki w kształcie koła, trójkąta i kwadratu. Dziecko ma za zadanie nałożyć jabłuszko z pasującym otworem na wybrany kształt. Dzięki temu całe drzewo pokryje się pięknymi czerwonymi owocami. Zabawa uczy kojarzenia i logicznego myślenia. W zestawie trzy jabłuszka.
  • na ostatnie ściance siedzi wesoła żabka i wraz z pająkiem poluje na biedronkę. Klocek z biedronką można przesuwać. Natomiast jeśli dziecko zacznie obracać głowę żaby zaczną się kręcić również jej oczy. Ta ścianka Was rozbawi.

Dodatkową zaletą zabawki jest jej kolorystyka i przyjemne zwierzaki.

Wiek: 2+

Wymiary: 30 x 22cm

Referencja: 110334

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie