Sfd - Kostka motoryczna Ogród

Small Foot Design to niemiecka marka wykreowana przez firmę Legler. 

Zabawki z tej serii cechują się wysoką jakością wykonania z drewna pozyskanego z ponownego zalesienia lasów. Firma wyznaczyła sobie za główny cel propagowanie ochrony środowiska. Korzysta ona m.in z energii słonecznej . 

Produkty marki Small Foot Design rozwijają motorykę i koordynację ręka / oko . Są przyjazne dla najmłodszych dzieci i zapewniają dużo dobrej i co najważniejsze, bezpiecznej zabawy. Wiele produktów to także artykuły dekoracyjne, które na pewno będą świetnym dopełniem wnętrza każdego domu.

Zabawki odpowiadają Europejskim Normom Dla bezpieczeństwa zabawek EN 71.

Kostka motoryczna Ogród

Cena:
99.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Nowa trójkątna kostka sensoryczna to zabawa na wiele sposobów, ciekawe wzornictwo i barwna kolorystyka. To co wyróżnia ten produkt to wzornictwo. Zwykle kostki motoryczne, jak sama nazwa wskazuje mają kwadratową podstawę. Ten produkt zbudowany jest na bazie trójkąta. W dodatku nie jest równy tylko węższy na górze. Dodatkowo poznacie tutaj wielu mieszkańców ogrodu przy wspólnej zabawie. 

Zabawka oferuje aż cztery różne możliwości zabawy:

  • na górze umieszczono pętle motoryczną z dwoma metalowymi prowadnicami. Na każdej cztery kolorowe koraliki (3 okrągłe i jeden inny: listek i pszczółka). Dziecko przeplatając koraliki ćwiczy koordynację ręka-oko
  • metalowy ksylofon składający się z pięciu części, aby dziecko mogło poznawać pierwsze dźwięki. W zestawie również pałeczka. Na górnej podstawie został specjalnie przygotowany dodatkowy otwór, w który można włożyć pałeczkę, aby się nie zgubiła i zawsze była pod ręką.
  • drzewo z sorterem. Ze ścianki wystają trzy klocki w kształcie koła, trójkąta i kwadratu. Dziecko ma za zadanie nałożyć jabłuszko z pasującym otworem na wybrany kształt. Dzięki temu całe drzewo pokryje się pięknymi czerwonymi owocami. Zabawa uczy kojarzenia i logicznego myślenia. W zestawie trzy jabłuszka.
  • na ostatnie ściance siedzi wesoła żabka i wraz z pająkiem poluje na biedronkę. Klocek z biedronką można przesuwać. Natomiast jeśli dziecko zacznie obracać głowę żaby zaczną się kręcić również jej oczy. Ta ścianka Was rozbawi.

Dodatkową zaletą zabawki jest jej kolorystyka i przyjemne zwierzaki.

Wiek: 2+

Wymiary: 30 x 22cm

Referencja: 110334

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies