Bigjigs - Układanka kształty na palikach

Założona w czerwcu 1985 roku, angielska firma Bigjigs Toys jest jednym z największych producentów zabawek w Europie.

Ich misją jest dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych i przystępnych cenowo produktów, które są wykonane z dbałością o szczegóły.

Firma wierzy, że najlepsze zabawki są zasilane przez kreatywność i wyobraźne najmłodszych  i dąży do produkcji zabawek, którymi będzie można cieszyć się przez długie lata.
Aktualny asortyment zabawek to ponad 1500 produtków. Firma dostarcza zabawki do ponad 35 krajów w Europie, Australii, RPA i USA.

Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa EN71.

Układanka kształty na palikach

Cena:
59.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Układanka i sorter kształtów w jednym. Ta ciekawa układanka pomoże zarówno w nauce odróżniania kształtów, kolorów oraz ćwiczeniu koordynacji ręka-oko.

Na drewnianej podstawie umieszczono paliki, na które należy nałożyć kolorowe krążki. Ale uwaga nie wszystkie krążki pasują do każdego miejsca. Dziecko układając krążki musi połączyć te z nich które są odpowiednio wycięte tak, aby przeszła przez krążek odpowiednia ilość palików: 1, 2, 3 lub 4. Dodatkowo układanka uczy rozróżniania kształtów podstawowych: koła, prostokąta, trójkąta i kwadratu.

Zestaw zawiera podstawę i 20 kolorowych klocków.

Zabawka ze względu na swój edukacyjny charakter i dobre wykonanie, często uznaje uznanie jako wyposażenie przedszkoli i wielu różnych gabinetów terapeutycznych.

Całość wykonana z drewna w estetycznym pudełku.

Wymiary: 27,5 x 8 x 6,5cm

Wiek: 18m+

Referencja: BJ206

Deklaracja zgodności CE

xqa, xqg

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies