Melissa & Doug - Naklejki 3D zwierzęta

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Naklejki 3D zwierzęta

Cena:
25.00 zł 20.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Oto nowość, która zachwyci Twoje dziecko. Zestaw naklejek do stworzenia krajobrazu 3D. Sprawdźcie sami jak to działa. Magicznie kolorowe zwierzęta, plansze przedstawiające najciekawsze rejony i efekt trójwymiarowości.

Zestaw zawiera:

  • 3 plansze: afrykańską sawannę, podwodną rafę i amazońską dżunglę
  • 109 naklejek wśród których znajdziecie bajecznie kolorowych mieszkańców pasujących do plansz
  • okulary 3D

Wystarczy stworzyć magiczny krajobraz, a następnie włożyć okulary, aby zachwycił nas widok 3D. 

Naklejki można odklejać i zmieniać ich miejsca na planszy.

Wymiary plansz: 35,5 x 28cm

Wiek : 3 +

Referencja: 19376

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies