Goki - Układanka warstwowa słoń

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Układanka warstwowa słoń

Cena:
23.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Układanka warstwowa to kolejna propozycja dla malucha, który lubi układanki. Dzięki takiemu układaniu dziecko uczy się postrzegania przestrzennego. Tych puzzli nie układa się w jednej płaszczyźnie tylko w pięciu warstwach od najmniejszej do największej. Dzięki różnym rozmiarom słonia dziecko uczy się również rozróżniać wielkość i różnicę pomiędzy elementami w zależności od ich rozmiaru. 

Dla ułatwienia każdy słoń jest w innym kolorze.

Kolorowe, słoniki pomagają w ćwiczeniu paluszków oraz koncentracji. 

Całość wykonana z drewna. W zestawie znajdziecie 5 klocków do ułożenia na pięciu warstwach. Dzięki warstwowemu układaniu złożona zabawka nie zajmuje dużo miejsca.

Wymiary: 17 x 13 x 1,5cm

Wiek: 2+

Referencja: 57883

Deklaracja zgodności CE


XQX, XQC, XQI, XQJ, XVA,

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies