Goki - Puzzle kostki z dzikimi zwierzętami

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Puzzle kostki z dzikimi zwierzętami

Cena:
22.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Oto ciekawe puzzle na drewnianych kwadratach. Każdy obrazek składa się z czterech kwadratowych, drewnianych elementów pozwalających na złożenie jednego dzikiego zwierzaka. W zestawie znajdziecie 20 kostek, które pozwolą na ułożenie 5 dzikich zwierząt:

  • zebry
  • słonia
  • tygrysa
  • lwa
  • hipopotama

Całość posłuży do nauki nazw dzikich zwierząt oraz koncentracji potrzebnej do ułożenia pięciu obrazków. Na odwrocie klocków nadruk z cieniami zwierząt. Wystarczy odwrócić wszystkie, aby zamienić zwykłą układankę w memory. Dziecko może odgadywać gdzie ukryte są elementy poszczególnych zwierząt. Można nawet bawić się na wyścigi, kto jako pierwszy odgadnie położenie wszystkich czterech części - trochę jak w grze w memory.

Drewniane klocki z kolorowym zwierzakiem to zabawka ponadczasowa.

Wiek: 2+

Wymiary obrazka: 8 x 8 cm (klocek ma wymiary 4 x 4 x 0,4cm)

Referencja: 56714

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies