Goki - Laleczki do ubierania w pudełku

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Laleczki do ubierania w pudełku

Cena:
89.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Oto para wesołych przyjaciół, którzy bardzo lubią się przebierać. W ich garderobie można znaleźć stroje na różne okazje. Dzięki temu zabawie nie ma końca. Raz przebierają się za parę królewską, innym razem za Indiankę i kowboja. Mają też stroje cieplejsze i na zimniejsze dni, jak czapki i szaliki.

Sympatyczna para to pomysł nie tylko na dobrą zabawę, ale i przede wszystkim ćwiczenie sprawności rąk Waszego dziecka. Pomimo tego, że ręce i nogi wykonane są ze sznurka, który można wyginać ubranie postaci wcale nie jest takie proste.

Zaletą zestawu jest duży wybór ubranek oraz drewniane pudełeczko. Na górze pudełeczka jest obrazek laleczek. Wieczko się przesuwa jak szufladka. Dzięki temu elementy zestawu są zawsze na swoim miejscu.

Laleczki sprawdzą się również jako dodatek do domku dla lalek.

Zestaw zawiera:

  • dwie drewniane laleczki chłopca i dziewczynkę
  • 8 zestawów ubrań wśród których ubrania zwykłe i przebrania
  • elementy dodatkowe : dwa szaliki, kapelusz, chustka, dwie czapki, dwie korony, opaska indiańska
  • drewniane pudełko z przegrodą zamykane od góry wsuwaną płytką

Wszystko zaprojektowane i wyprodukowane z troską o szczegóły.

Wiek: 3+

Wymiary pudełka: 13 x 13 x 5cm

Wysokość laleczek: 9,5cm

Referencja: 51557

Deklaracja zgodności CE

XQC, XQF, XQK, XBA, XVA

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies