BigjigsRail - Lokomotywa Big green engine

Bigjigs Rail to zbiór ponad 150 kolejowych zabawek drewnianych , który od 2005 roku jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejowych drewnianych na rynku europejskim. Marka posiada w ofercie gotowe zestawy kolejkowe dla chłopców i dziewczynek oraz różnego rodzaju akcesoria do rozbudowy np. tory, kolejki czy tunele. 

Zabawki wykonane się  z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Prawdziwa grata dla fanów kolejek!

Zestawy są kompatybilne z innymi kolejkami i akcesoriami między innymi takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn i Woodyland.

Lokomotywa Big green engine

Cena:
42.00 zł 29.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

W zestawie znajdziecie lokomotywę i węglarke połączone na magnes. To właśnie takie elementy sprawiają, że rozbudowa Waszych zestawów kolejkowych i zabawa nimi to wciąż nowe mozliwości.

Pociąg może pojechać po węgiel do kopalni lub inne ładunki. Węglarka na końcu ma również magnes więc można przyczepić do niej wagony. 

W skład zestawu wchodzi lokomotywa i wagonik.

Lokomotywa jest kompatybilna z innymi kolejkami i akcesoriami między innymi takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Goki, Legler, Carousel itp.  Lokomotywa może jeździć po torach wspomnianych producentów.

Długość zestawu: 19cm

Wymiary lokomotywy: 11 x 4 x 3,5cm

W naszym sklepie można również dokupić wiele elementów, którymi można rozbudowywać kolejkę - mosty, dźwigi, tory, stacja, dodatkowe specjalistyczne pociągi itd. 

Materiał: lakierowane drewno

Wiek: 3 +

Referencja - BJT419

Deklaracja zgodności CE

Ofert wyprzedażowa firmy Bigjigstoys - ważna do wyczerpania stanów magazynowych.

xqc, xqd, xqe

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies