BigjigsRail - Lokomotywa Green Arrow

Bigjigs Rail to zbiór ponad 150 kolejowych zabawek drewnianych , który od 2005 roku jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejowych drewnianych na rynku europejskim. Marka posiada w ofercie gotowe zestawy kolejkowe dla chłopców i dziewczynek oraz różnego rodzaju akcesoria do rozbudowy np. tory, kolejki czy tunele. 

Zabawki wykonane się  z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Prawdziwa grata dla fanów kolejek!

Zestawy są kompatybilne z innymi kolejkami i akcesoriami między innymi takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn i Woodyland.

Lokomotywa Green Arrow

Cena:
42.00 zł 29.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Lokomotywa Green Arrow to kolejny produkt z serii kolejek drewnianych będących replikami prawdziwych pociągów.

To prawdziwy rarytas dla fanów kolei.

Green Arrow została zbudowana w 1936 roku. Swoją sławę zdobyła podczas Drugiej Wojny Światowej, kiedy woziła najcięższe ładunki zyskując przydomek "parowozu, który wygrał wojnę". Aktualnie można ją oglądać w Narodowym Muzeum Kolei w Wielkiej Brytanii.

W zestawie znajdziecie lokomotywę i wagonik połączone na magnes. Element lokomotywy, który ją łączy z wagonikiem jest ruchomy, dzięki czemu łatwo skręca.

Lokomotywy są kompatybilne z innymi kolejkami i akcesoriami między innymi takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Goki, Legler, Carousel itp. Lokomotywa może jeździć po torach wspomnianych producentów.

W naszym sklepie można również dokupić wiele elementów, którymi można rozbudowywać kolejkę - mosty, dźwigi, tory, stacja, dodatkowe specjalistyczne pociągi itd.

Długość zestawu: 20cm

Wymiary lokomotywy: 12 x 4,5 x 3cm

Materiał: lakierowane drewno

Wiek: 3+

Referencja - BJT439

Deklaracja zgodności CE

Oferta świąteczna wyprzedażowa firmy Bigjigstoys - ważna do wyczerpania stanów magazynowych.

xqc, xqd, xqe

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies