Goki - Spadająca kula Pagoda

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Spadająca kula Pagoda

Cena:
88.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Pagoda to zabawka, która daje dużo radości, trochę dźwięków oraz stanowi ciekawy element dekoracyjny w pokoju dziecka.

Zabawka wykonana została z drewna. Jej główną atrakcją są kulki szklane, które należy wrzucić do żółtej kuli na górze zabawki. Kulki spadając będą uderzać o drewno wydając dźwięk. Każdy kolejny drewniany element jest większy od poprzedniego więc będzie wydawał inny dźwięk.

Wizulaną atrakcyjność zabawki zapewnia również kolorystyka płatków.

W zestawie trzy szklane kulki.

Wiek: 3+

Wymiary: 38 x 16cm

Referencja: 53832

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Opinie o produkcie

Magda

Piątek, 12.05.2017, 15:35
ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5

Fantastyczna zabawka do ćwiczenia oczek (podpatrzyłam podobną, tylko plastikową u rehabilitantki naszego synka) i koordynacji ruchowej rączek. Uczy precyzji i skupienia. Ładnie wykonana. Pięknie "gra", gdy kuleczki staczają się z góry, więc nie jest irytująca dla ucha. Tylko trzeba uważać na szklane kuleczki - są dość małe, więc łatwe do połknięcia.


Produkty podobne

nasze marki

kot
pies