BigjigsRail - Stacja z mlekiem i wodą

Bigjigs Rail to zbiór ponad 150 kolejowych zabawek drewnianych , który od 2005 roku jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejowych drewnianych na rynku europejskim. Marka posiada w ofercie gotowe zestawy kolejkowe dla chłopców i dziewczynek oraz różnego rodzaju akcesoria do rozbudowy np. tory, kolejki czy tunele. 

Zabawki wykonane się  z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Prawdziwa grata dla fanów kolejek!

Zestawy są kompatybilne z innymi kolejkami i akcesoriami między innymi takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn i Woodyland.

Stacja z mlekiem i wodą

Cena:
39.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Znakomite uzupełnienie zestawów kolejkowych dostępnych w naszej ofercie. Ten magazyn z wodą i mlekiem świetnie się sprawdzi przy wspólnej zabawie. Pociągi mogą podstawiać odpowiednie wagoniki pod dystrybutor, a następnie ruszać w drogę z dostawą.

Każdy pojemnik odpowiednio oznakowany. Magazyn można zestawić z torami tak, aby pociąg bez trudu podjeżdżał pod dystrybutor. Dodatkową atrakcją jest to, że elementy są ruchome. Kontener z mlekiem i czerwono-czarny dystrybutor wody można ściągnąć. Tak samo wagoniki - ich górną część można odłączyć i zostawić np. do rozładunku.

Na opakowaniu również element bańki z mlekiem do wycięcia i sklejenia. Można go postawić obok magazynu.

Zestaw zawiera:

  • element z magazynami i wyżłobieniem na tory tak, aby łatwo było go połączyć z torami
  • wagonik z mlekiem (dwuczęściowy)
  • wagonik z wodą (dwuczęściowy)

Wagoniki na magnes łatwo połączyć z innymi pociągami.

Całość pasuje do produktów innych producentów takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Carousel itp, więc można łatwo dokonać rozbudowy swojej kolejki.

Wiek: 3+

Wymiary: 14 x 11 x 10cm
Referencja: BJT187
Deklaracja zgodności CE

xqe

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies