BigjigsRail - Myjnia dla pociągów

Bigjigs Rail to zbiór ponad 150 kolejowych zabawek drewnianych , który od 2005 roku jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejowych drewnianych na rynku europejskim. Marka posiada w ofercie gotowe zestawy kolejkowe dla chłopców i dziewczynek oraz różnego rodzaju akcesoria do rozbudowy np. tory, kolejki czy tunele. 

Zabawki wykonane się  z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Prawdziwa grata dla fanów kolejek!

Zestawy są kompatybilne z innymi kolejkami i akcesoriami między innymi takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn i Woodyland.

Myjnia dla pociągów

Cena:
69.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Znakomite uzupełnienie zestawów kolejkowych dostępnych w naszej ofercie. Dzieci z radością będą prowadzić pociągi do myjni, aby te stały się czyste i lśniące.

Dzieci mogą wprowadzać elementy kolejek, takie jak lokomotywy czy wagoniki, do tunelu, w którym znajdują się z każdej strony 3 niebieskie gąbki.

Na pojemniku z wodą znajduje się pokrętło, którym można obracać. Myjnię można zestawić z torami tak, aby pociągi mogły bez przeszkód do niej wjeżdżać i wyjeżdżać.

Myjnia jest bardzo często wybierana/kupowana jako kolejny element rozbudowujący kolejkę drewnianą dziecka.

Myjnia pasuje do produktów innych producentów takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Carousel itp, więc można łatwo dokonać rozbudowy swojej kolejki.

Wiek: 3+

Wymiary: 14 x 13 x 9,5cm
Referencja: BJT250
Deklaracja zgodności CE

xqe

xqe

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies