Melissa & Doug - Naklejki pachnące Kraina wróżek

Drodzy Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

Dziękujemy za wszystkie zamówienia, które realizujemy na bieżąco.

pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów -  Zespół Nefere

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Naklejki pachnące Kraina wróżek

Cena:
23.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Oto całkiem nowe pachnące kwiatowo naklejki od Melissa & Doug. W tym zestawie znajdziecie całą masę pachnących naklejek tematycznych. Pachnące naklejki wraz z planszami pozwolą na wiele godzin ciekawej zabawy w tworzenie i odkrywanie nowych miejsc. Naklejki można przyklejać zmieniając koncepcję i tworząc scenerię od nowa.

Tym razem tematyka zestawu oscyluje wokół magicznego świata wróżek i elfów.

Zestaw zawiera:

  • 15  plansz (kartki formatu A3 z nadrukiem) - po 3 plansze z każdego rodzaju:
  1. wioska wróżek
  2. górska kraina wróżek
  3. ogród wróżek
  4. polana wróżek
  5. wyspa wróżek
  • 210 pachnących naklejek podzielonych tak, aby pasowały do plansz: znajdziecie tu naklejki o kwiatowym zapachu: tulipana, fiołka, róży, jaśminu i bzu.

Wśród naklejek znajdziecie postacie wróżek różnego rodzaju, zwierzęta, rośliny czy elementy dodatkowe do zabudowy krajobrazu, do każdego inne. Można je naklejać w dowolnych konfiguracjach tak, aby utworzyły obrazek. Wszystko zależy od nastroju i pomysłu.

Naklejki wykonane w ten sposób, że pachną dopiero po ich potarciu, dzięki czemu nie tracą zapachu przed dokonaniem zakupu. 

Wymiary plansz: 35,5 x 28cm

Wiek: 3 +

Referencja: 19148

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies