Goki - Goki mikser multikolor

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Goki mikser multikolor

Cena:
88.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Dziecięce zabawy w naśladowanie dorosłych, to jedne z ulubionych.

Gotowanie, przygotowywanie posiłków, zabawa w restaurację to wszystko jest możliwe z mikserem. Śliczny drewniany mikser to idealny prezent dla maluchów lubiących obserwować i naśladować zachowania dorosłych.

Zestaw został wykonany w neutralnej kolorystyce zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. 

W skład zestawu wchodzi:

  • mikser
  • miska (miskę można wyciągać, nie jest przymocowana na stałe)

Mikser został wykonany tak, by jak najbardziej przypominał prawdziwy. Pokrętło ustawiające moc miksowania pstryka przy przekręcaniu. Głowica miksera jest ruchoma, dziecko może ćwiczyć motorykę dłoni obracając mieszadłem. Dodatkowo całe ramię z mieszającą końcówką można podnieść do góry, aby wygodnie wyciągnąć miskę z zawartością.

Do zestawu polecamy również ekspres do kawy z tej samej linii: https://www.nefere.pl/2926,Ekspres-do-kawy-z-kapsulami

Wymiary: 20 x 20 x 11,5cm

Wiek: 3+

Referencja: 51584

Deklaracja zgodności CE

XVA, XQB, XQE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies