ClassicWorld - Puzzle drewniane z cyferkami

ClassicWorld to uznana firma produkująca zabawki.

Firma ustawia poprzeczkę inny producentom przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Wiemy, że dzieci zasługują tylko na najlepsze zabawki. ClassicWold zapewnia to dzięki rygorystycznemu procesowi kontroli jakości i produkcji.

Firma obsługuje międzynarodowe standardy:
ISO 9001: 2000 System Zarządzania Jakością, EN i ASTM - normy dotyczące zabawek .

Ich produkty są certyfikowane przez ICTI.

Zabawkom ClassicWorld zaufały takie firmy takie jak Wal-Mart, Toys R Us, ELC, TARGET, Pottery Barn Kids, i wiele innych. 

Zabawki wykonane są materiałów przyjaznych środowisku. Firma używa  drewna, bez żadnych konserwantów chemicznych, toksycznych materiałów i szkodliwych dla zdrowia farb. 

Puzzle drewniane z cyferkami

Cena:
22.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Puzzle cyferki to zabawka idealna do nauki cyfr oraz sposobu w jaki należy je pisać.

Zestaw składa się z 12 liczb: cyferki od od 0 do 9 i liczby od 10 do 12. Cała układanka utrzymana w morskiej kolorystyce - nie tylko cyferki, ale i podstawa tworzą barwną ilustrację przedstawiającą morski świat. Na każdej cyferce inne stworzenie z morza w ilości odpowiadającej cyferce, aby łatwiej było dziecku przyswoić nową wiedzę. 

Dla najmłodszych dzieci układanka może służyć jako zabawka do poznawania i rozróżniania kształtów, a w późniejszym wieku będzie świetną pomocą do dydaktyczną do nauki liczenia. Na podstawie w miejscu, w które należy ułożyć cyferkę dodatkowo sposób w jaki należy ją pisać, co może być fajną pomocą dla dzieci. Strzałeczki pokażą kierunek pisania cyfry.

Ze względu na swój dydaktyczny charakter i dobrą jakość układanki, często jest wybierana jako wyposażenie do szkół i przedszkoli. Polecamy!

Wiek: 18m+

Wymiary: 30 x 21cm

Referencja: CL3548

Deklaracja zgodności CE

xqa, xqb, xqj

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies