ClassicWorld - Wieszak na ubrania Zoo

ClassicWorld to uznana firma produkująca zabawki.

Firma ustawia poprzeczkę inny producentom przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Wiemy, że dzieci zasługują tylko na najlepsze zabawki. ClassicWold zapewnia to dzięki rygorystycznemu procesowi kontroli jakości i produkcji.

Firma obsługuje międzynarodowe standardy:
ISO 9001: 2000 System Zarządzania Jakością, EN i ASTM - normy dotyczące zabawek .

Ich produkty są certyfikowane przez ICTI.

Zabawkom ClassicWorld zaufały takie firmy takie jak Wal-Mart, Toys R Us, ELC, TARGET, Pottery Barn Kids, i wiele innych. 

Zabawki wykonane są materiałów przyjaznych środowisku. Firma używa  drewna, bez żadnych konserwantów chemicznych, toksycznych materiałów i szkodliwych dla zdrowia farb. 

Wieszak na ubrania Zoo

Cena:
34.00 zł 29.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Oryginalne wieszaki, dzięki którym Twoje dziecko wreszcie będzie miało idealne miejsce do powieszenia swoich ubrań. Można go powiesić w pokoju dziecka lub w przedpokoju na odpowiedniej dla dziecka wysokości. Dzięki temu nauczy się wieszać ubrania na swoim miejscu ;-) 

Całość wykonana z lakierowanego drewna. Wieszak ma trzy kołeczki. Na uwagę zasługuje wysoka jakość wykonania i ciekawe wzornictwo. Ozdobą wieszaka są trzy zwierzaki z zoo: żyrafa, lew i zebra. Kołeczki mają końcówki dopasowane wzorem do zwierzaka.

W naszym sklepie dostępna również miarka wzrostu, która pasuje do wieszaka https://www.nefere.pl/2912,Miarka-wzrostu-Zoo

Wieszak należy zamontować na dwóch kołkach rozporowych. Kołki nie są dołączone do zestawu.

Materiał: malowane drewno. Wieszak bardzo solidnie wykonany. Sama podstawa ma aż 2cm grubości.

Co również odróżnia ten wieszak od innych to opakowanie. Wieszak zapakowany w kolorowy kartonik, a nie jak większość wieszaków w folię.

Wymiary: 23,5 x 14 x 6cm

Referencja: CL4817

Deklaracja zgodności CE

xqh

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies