Goki - Pudełko na mleczaki - dziewczynka

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Pudełko na mleczaki - dziewczynka

Cena:
9.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Teraz możecie schować ząbki na pamiątkę bez obawy przed zgubieniem, a całość jest bardzo ładnie i starannie wykonana więc będzie stanowić śliczną dekorację. Dekoracyjne pudełeczko do przechowywania zębów mlecznych Twojej pociechy.

Mały drobiazg na pamiątkę.

Zamknięciem pudełeczka jest zakręcane wieczko z ozdobną figurką dziewczynki na górze. Pudełeczka dostępne również w wersji dla chłopca.

Całość wykonana z drewna.

Wymiary: 4 x 3,5cm

Wiek: 3 +

Referencja: 60928A

Deklaracja zgodności CE

XVA, XQU, xva, xqu

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies