Heimess - Zawieszka do smoczka Lisek

Marka Heimess to jedna z marek większej firmy Goki. To drewniane produkty najwyższej jakości dla małych dzieci produkowane w Niemczech. Wielokrotnie testowane, wykonywane ręcznie z nietoksycznych materiałów. Marka Heimess to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa dla Twojego dziecka.

Zawieszka do smoczka Lisek

Cena:
29.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od urodzenia
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Problem spadającego smoczka został rozwiązany. Większość mam wie, że brudny smoczek tow wielu przypadkach niespokojne, płaczące dziecko. Oto jeden ze sprawdzonych sposobów: zawieszka do smoczka, która uchroni smoczek przed upadnięciem na ziemię. Ale taka zawieszka to oczywiście nie tylko praktyczny drobiazg, ale i świetna zabawka dla malucha na spacery.

Dlaczego warto wybrać właśnie taką zawieszkę, oto kilka powodów:

  • jest wykonana z ekologicznych, drewnianych koralików idealnie wygładzonych bez żadnego ryzyka dla dziecka
  • w ślicznej kolorystyce pasującej zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Główną atrakcję serii stanowiwesoły pomarańczowy lisek i muchomorek
  • wykonana ręcznie w Niemczech z nietoksycznych materiałów
  • posiada klips do zapięcia np. na ubranku dziecka oraz mechanizm na końcu pozwalający dopasować długość sznureczka

Drewniane koraliki na pewno zainteresują dziecko i jego małe paluszki. Może nimi obracać i ćwiczyć pierwsze uchwyty. Zawieszka w ślicznej kolorystyce z najmodniejszym ostatnio motywem leśnych zwierząt.

Wspomniany powyżej mechanizm na dole zawieszki pozwala na wydłużenie sznureczka tak, aby go dobrze zabezpieczyć na smoczku, a następnie dociśnięcie go co gwarantuje niezawodne zamocowanie smoczka.

W celu utrzymania produktu w czystości można go przecierać wilgotną szmatką.

Długość: 17cm

Referencja: 764330

Deklaracja zgodności CE

XVC, XQX, xvc, xqx

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies