BabyBigjigs - Przytulanka sensoryczna Snazzy

Seria Baby Bigjigs obejmuje najwyższej jakości, edukacyjne zabawki drewniane dla dzieci poniżej 3-go roku życia.

Seria zawiera klasyczne produkty, które cieszą od lat wiele pokoleń maluchów. Są one jednak wykonane na podstawie nowych projektów, co nie tylko nadaje im nowoczesny wygląd, ale też pozwala maluchom cieszyć się dodatkowymi funkcjami tradycyjnych produktów. Nowatorskie pomysły firmy Bigjigs z pewnością pozytywnie zaskoczą niejednego amatora drewnianych zabawek.

Przytulanka sensoryczna Snazzy

Cena:
26.00 zł 19.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od urodzenia
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Przytulanka sensoryczna to świetny prezent dla małego dziecka. Kolejna zabawka z serii Snazzy w żywych kolorach, z całą pewnością zaciekawi malucha i sprawi, że będzie wiernym towarzyszem odkrywania świata przez bardzo długi czas.

Szmatka została wyposażona w miękkie piłeczki, które mają za zadanie zachęcić małe dziecko do ćwiczenia umiejętności chwytania. Największa kula jest na środku, a dwie mniejsze po bokach. Dwie mniejsze kule zostały dodatkowo wyposażone w grzechotkę i piszczek.

Kolejne dwa rogi szmatki to uchwyty oraz gryzak dla jeszcze większych możliwości rozwoju zmysłów dziecka. Przytulanka wykonana została z różnorodnych, miękkich materiałów, które różnią się od siebie w dotyku. Spodni materiał oraz ten, z którego wykonano dużą piłkę, wykonano z mięciutkiego pluszu. Natomiast górę zabawki z lekko szeleszczącego materiału.


Zabawka oferuje dziecku:

  • gryzak
  • grzechotkę
  • piszczek
  • 3 pluszowe piłki


Wiek: 0+

Wymiary: 32 x 32 cm

Referencja: BB535

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies