Mom'sCare - Ośmiornica czarno-biała z dźwiękami prenatalnymi

Firma Hencz to czołowy producent zabawek dla niemowląt typu "piszczki' i "przytulanki". Firma została założona w 1982 roku w Łodzi. 

Zabawki Hencz Toys:

  • wykonywane są według polskich norm PN-EN 71-1 "Bezpieczeństwo zabawek"
  • posiadają europejskie certyfkaty wydawane przez notyfikowany Instytut Badań i Certyfikacji
  • bezpieczeństwo używania gwarantuje znak CE Misją firmy Hencz jest produkowanie zabawek bezpiecznych oraz stymulujących rozwój najmłodszych maluchów

Linia produktów Mom'sCare to przede wszystkim przyjazne przytulanki, szmatki sensoryczne, szeleściki, gryzaki i metkowce. Wszystkie produkty bezpieczne dla dzieci i wpsierające ich rozwój.

Ośmiornica czarno-biała z dźwiękami prenatalnymi

Cena:
84.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od urodzenia
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Super uspokajająca ośmiornica to nowość w naszym sklepie. Uspokaja, bo przypomina dziecku najbezpieczniejsze środowisko, czyli brzuch mamy.

Zostało to osiągnięte dzięki wmontowanej w głowie ośmiornicy pozytywce imitującej dźwięki prenatalne. Podstawowe dźwięki, jakie maluch słyszy w brzuchu mamy to bicie jej serca i szum wód płodowych. Dźwięki te dają dziecku poczucie bezpieczeństwa, działają uspokajająco. To dzięki nim dziecko będzie zrelaksowane i łatwiej będzie zasypiać. W naszym świecie nieraz jest dla malucha zbyt wiele bodźców. Jeśli dziecko nie potrafi sobie z nimi poradzić będzie niespokojne. Teraz nowość pozytywka wyposażona w Cry Sensor, czyli urządzenie które działa na dźwięk. Powoduje ono, że pozytywka z dźwiękami uruchomi się w momencie wykrycia głosu, co w praktyce oznacza płacz dziecka. Urządzenie będzie działać przez 30 minut, a następnie wyłączy się. Po wykryciu głosu znów się uruchomi.  

Dodatkowym atutem ośmiornicy są jej macki, które mają za zadanie imitować pępowinę, czyli kolejną rzecz z bezpiecznego świata, które dziecko do tej pory znało. Można również potrzeć ośmiornicę o skórę mamy, aby nabrała właściwego, znanego dziecku zapachu.

Równie ważna jest kolorystyka zabawki. Niemowlę nie widzi wyraźnie, jak osoba starsza. Spraw przyjemność oczom dziecka, nie swoim. Wybieraj zabawki biało-czarne i w kontrastowych barwach np. czerwonej. Dlatego wyraźne wzory i kontrastowe barwy to najlepsze zabawki dla Twojego dziecka.

Ośmiornicę można prać ręcznie w temperaturze 30 stopni. Prze upraniem należy wyciągnąć pozytywkę. Pozytywka została umieszczona w kieszonce w głowie ośmiornicy zamykanej na zameczek. Macki ośmiornicy można również wykorzystać do zawiązania zabawki np. do łóżeczka.

Do pozytywki niezbędne są 3 baterie typu AAA. Baterie nie są dołączone do zestawu. Po zużyciu można je łatwo wymienić.

Wiek: 0+

Wymiary: 30cm

Referencja: 964

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies