Goki - Puzzle okrągłe zwierzęta

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Puzzle okrągłe zwierzęta

Cena:
23.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Puzzle to bardzo dobra pomoc w nauce kojarzenia i rozwoju motoryki. Czasem jednak zwykłe puzzle to za mało. Zwłaszcza gdy dziecko potrafi je już układać i należałoby podnieść poziom trudności. Wtedy mogą się sprawdzić puzzle okrągłe.

Drewniane puzzle ze zwierzakami to pomoc edukacyjna w nauce rozpoznawania zwierząt. Natomiast dzięki okrągłej podstawie ich ułożenie wcale nie jest takie proste. W tej układance znajdziecie zwierzęta leśne, domowe, wodne i dzikie łącznie z samym królem zwierząt na środku planszy. 

Całość wykonana z drewna na drewnianej podstawie, która porządkuje całość.

Wiek: 3+

Wymiary: 30 x 28cm

Referencja: 57790

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Opinie o produkcie

GOnik

Piątek, 23.06.2017, 14:47
ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5

Okrągłe puzzle Goki to pełne zaskoczenie dla dziecka. Zwykle puzzle są tradycyjne, układa je się normalnie. A tu proszę, trzeba układać dookoła, dziecko zachwycone, lubi się bawić tymi puzzlami.


Produkty podobne

nasze marki

kot
pies