Goki - Pociąg drewniany z klockami

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Pociąg drewniany z klockami

Cena:
72.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Pociąg drewniany z klockami to dwie zabawki w jednej. To jedna z tych propozycji, która dostarcza dużo zabawy i wiele możliwości. 

Każdy z dwóch wagonów ma trzy paliki, na które zostały nałożone kolorowe klocki drewniane. Klocki można w dowolny sposób układać tak, aby się zmieściły. Można też bawić się nimi osobno. Można również z dołożonych klocków zrobić infrastrukturę dla pociągu np. tunel. Dzięki temu jest wiele możliwości rozwijającej zabawy. Taki zestaw to świetna propozycja dla dziecka, połączenie pociągów i klocków to to co dzieci lubią najbardziej.

Zestaw zawiera: lokomotywę, dwa wagoniki, 13 klocków. Wagoniki są połączone drewnianymi kołeczkami, dzięki czemu można skręcać pociągiem w dowolną stronę.

Wiek: 2+

Długość: 40cm

Referencja: WP304

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies