Goki - Gra chińskie szachy

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Gra chińskie szachy

Cena:
59.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 6 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Przedstawiamy ciekawą i mało znaną w Polsce grę planszową. Gra wymaga logicznego myślenia i sprytu, aby wszystkie swoje pionki umieścić po przeciwnej stronie planszy.

Gra przeznaczona dla dwóch lub trzech graczy.

Grę rozpoczyna się od ułożenia pionków w określonym kolorze na polu odpowiadającym kolorem pionków np. niebieskie na niebieskim itd. Następnie należy tak przesuwać pionki, aby ustawić je wszystkie na polu w tym samym kolorze, ale po przeciwnej stronie planszy. Kto pierwszy przesunie tam wszystkie swoje pionki wygrywa. Oczywiście gra komplikuje się w miarę przesuwania pionków do przodu, gdyż przeciwnik próbuje zrobić to samo. Chodzi więc nie tylko o przesuwanie swoich pionków, ale i blokowanie pionków przeciwnika. Aby przyspieszyć dojście do celu pionki mogą przeskakiwać pionki swoje i przeciwników (tak, jak w warcabach). W grze można blokować przeciwnika, utrudniać jego ruchy oraz jak najlepiej wykorzystywać możliwości na planszy. Świetna zabawa gwarantowana.

Całość wykonana z malowanego drewna. Zestaw zawiera planszę i po 12 pionków w kolorze żółtym, czerwonym i niebieskim.

Wiek: 6+

Wymiary planszy: 28cm

Pionek: 2,5cm

Referencja: 56707

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies