Goki - Szmatka przytulanka dla dziecka czerwona owieczka

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Szmatka przytulanka dla dziecka czerwona owieczka

Cena:
29.00 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od urodzenia
Producent:

Opis produktu

Śliczna owieczka  to przytulanka dla najmłodszych. Dziecko dotykając różnych faktur rozwija się sensorycznie, natomiast umieszczone na każdym rogu supełki to pomoc w nauce chwytania. Małe dzieci uwielbiają supełki i metki, gdyż dzięki nim rozwijają motorykę dłoni. Dziecko próbuje złapać i bawić się supełkami.

Główka owieczki wykonana została z milutkiego futerka, tak aby dziecko miało ochotę ją głaskać. Natomiast pozostała część z miękkiej bawełny.

Zabawka w przyjemnej kolorystyce. Głowa owieczki w kolorach naturalnych, pozostała część podzielona na część czerwoną i część w delikatne paseczki. Cały spód zabawki jest czerwony.

Poręczna zabawka - przytulanka, która rozkocha w sobie Twojego maluszka.

Zabawka zgodna z aktualnymi europejskimi normami bezpieczeństwa.

Produkt nadaje się dla najmłodszych, do użytku już narodzin dziecka.

Szukasz prezentu dla nowonarodzonego dziecka? To idealna propozycja jako prezent na pierwszą wizytę.

Aby utrzymać higienę, zaleca się wyłącznie pranie ręczne w temperaturze 30 stopni.

Wymiary: po rozłożeniu zabawki na płasko około 30 x 30 cm

Wiek: 0+

Referencja: 65187

Deklaracja zgodności CE

XVA, XQL, XQX, XVA

xqa

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies