Goki - Gra rodzinna lub układanka kolorowe kostki 2 w 1

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Gra rodzinna lub układanka kolorowe kostki 2 w 1

Cena:
75.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Najlepsze zabawki to te, które można wykorzystać na wiele sposobów. Taka właśnie jest ta gra. Daje kilka możliwości wspólnej zabawy, a i dziecko  samo może się nią bawić jak układanką. Całość wykonana z dbałością o szczegóły, pełna kolorów w ślicznym designie.

Gra polega na ułożeniu na drewnianej podstawie pasujących kolorem koralików. Każda drewniana podstawa ma przygotowaną jednakową ilość dziurek do uzupełnienia kolorowymi kostkami. Jest kilka sposobów grania:

  1. Każdy zawodnik rzuca kostką i układa tylko jeden koralik w kolorze pokazanym na kostce. Jeśli kolor mu nie pasuje kolejka przechodzi na następnego gracza
  2. Każdy zawodnik rzuca kostką i układa wszystkie elementy danego koloru - krótsza wersja.
  3. Każdy zawodnik układa pasujące elementy na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.

Wygrywa zawodnik, który jako pierwszy ukończy swoją planszę. Zabawkę można też traktować jak ukadankę ćwicząc przy okazji rozpoznawanie kolorów. Kolorowe kostki można też wykorzystać do układania różnych wzorów. Jak widzicie ilość zastosować gry jest bardzo duża.

Zestaw zawiera:

  • 4 plansze w różnej tematyce tak, aby każdy wybrał coś dla siebie: domek na wsi, farmer, ocean, miasto
  • kostki w sześciu kolorach (żółtym, pomarańczowym, różowym, czerwonym, zielonym i niebieskim) po 15 sztuk z każdego koloru razem 90 kostek
  • kostkę do gry
  • instrukcję do gry

Całość wykonana z drewna w dobrym gatunku, zapakowana w estetyczne pudełko. Swietnie sprawdzi się na prezent np. na urodziny.

Wiek: 3+

Wymiary planszy: 20,5 x 14,5cm

Wymiary opakowania: 31 x 16x 3,5cm

Referencja: 56705

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies