ClassicWorld - Drewniane domino kolorowe ze zwierzakami

ClassicWorld to uznana firma produkująca zabawki.

Firma ustawia poprzeczkę inny producentom przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Wiemy, że dzieci zasługują tylko na najlepsze zabawki. ClassicWold zapewnia to dzięki rygorystycznemu procesowi kontroli jakości i produkcji.

Firma obsługuje międzynarodowe standardy:
ISO 9001: 2000 System Zarządzania Jakością, EN i ASTM - normy dotyczące zabawek .

Ich produkty są certyfikowane przez ICTI.

Zabawkom ClassicWorld zaufały takie firmy takie jak Wal-Mart, Toys R Us, ELC, TARGET, Pottery Barn Kids, i wiele innych. 

Zabawki wykonane są materiałów przyjaznych środowisku. Firma używa  drewna, bez żadnych konserwantów chemicznych, toksycznych materiałów i szkodliwych dla zdrowia farb. 

Drewniane domino kolorowe ze zwierzakami

Cena:
28.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Domino obrazkowe zachęci każde dziecko do zabawy. Prezentowana gra to doskonała pomoc dydaktyczna, pozytywnie wpływa na rozwój małych dzieci oraz rozwija koordynację wzrokowo-ruchową.

Domino to popularna gra, która polega na dopasowaniu drewnianych elementów pasujących do siebie np.zebra do zebry lub lew do lwa tak, aby stykały się ze sobą obrazkami. Na początku należy rozdać wszystkie płytki pomiędzy graczy, a następnie pozbywać się ich w opisany sposób. Wygrywa ta osoba, która jako pierwsza pozbędzie się swoich płytek. Można blokować przeciwnika, bo jeśli nie ma pasującego elementu traci kolejkę.

Domino z postaciami dzikich zwierzątek jest estetycznie, solidnie wykonane i bardzo kolorowe. Po skończonej zabawie łatwo można je poukładać w drewnianym, zamykanym pudełku. W zestawie 28 elementów do gry z postaciami zebry, lwa, pandy, krokodyla, żyrafy, słonia i sowy.

ŚWIETNA ZABAWA GWARANTOWANA!!!

Materiał: drewno

Wymiary: 17 x 10 x 4 cm

Wiek: 3 +

Referencja: CL3561

Deklaracja zgodności CE

xqd

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies