Bigjigs - Magnetyczne drewniane cyferki w skrzynce

Założona w czerwcu 1985 roku, angielska firma Bigjigs Toys jest jednym z największych producentów zabawek w Europie.

Ich misją jest dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych i przystępnych cenowo produktów, które są wykonane z dbałością o szczegóły.

Firma wierzy, że najlepsze zabawki są zasilane przez kreatywność i wyobraźne najmłodszych  i dąży do produkcji zabawek, którymi będzie można cieszyć się przez długie lata.
Aktualny asortyment zabawek to ponad 1500 produtków. Firma dostarcza zabawki do ponad 35 krajów w Europie, Australii, RPA i USA.

Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa EN71.

Magnetyczne drewniane cyferki w skrzynce

Cena:
62.00 zł 49.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu bajecznie kolorowe, edukacyjne magnetyczne cyferki, które przyczepią się do specjalnej magnetycznej tablicy lub do lodówki.

Drewniane, estetycznie wykonane kolorowe cyferki wraz ze znakami to praktyczna zabawka edukacyjna. Dzięki niej dziecko w trakcie zabawy może poznawać cyferkii układać różne matematyczne zadania i łamigłówki.

Cyferki podczas zabawy wspomagają koordynację ręka - oko, uczą logicznego myślenia. Podczas zabawy precyzji ruchów i pewnego uchwytu uczą się paluszki dziecka.

Komplet zawiera 73 sztuki drewnianych magnetycznych cyferek oraz 15 symboli matematycznych do układania równań. Łącznie 88 magnesów zapakowanych w poręczną drewnianą skrzynaczkę. Skrzyneczka sprawi, że magnesy będą zawsze na miejscu, a uchwyt na górze pozwoli na wygodne jej przenoszenie wraz z zawartością.

Wymiar cyferek (w przybliżeniu):
  • wysokość: od 4 do 5 cm
  • szerokość: od 3,5 do 5 cm

Cyferki namagnesowane są na całej swojej powierzchni z tyłu.

Ze względu na edukacyjne właściwości, cyferkiczęsto wybierane są jako wyposażenie przez szkoły, przedszkola i gabinety logopedyczne.

Wiek: 3 +

Referencja: BJ720

Deklaracja zgodności CE

xqg, xqm

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies