BabyBigjigs - Zawieszka na smoczek Bella

Seria Baby Bigjigs obejmuje najwyższej jakości, edukacyjne zabawki drewniane dla dzieci poniżej 3-go roku życia.

Seria zawiera klasyczne produkty, które cieszą od lat wiele pokoleń maluchów. Są one jednak wykonane na podstawie nowych projektów, co nie tylko nadaje im nowoczesny wygląd, ale też pozwala maluchom cieszyć się dodatkowymi funkcjami tradycyjnych produktów. Nowatorskie pomysły firmy Bigjigs z pewnością pozytywnie zaskoczą niejednego amatora drewnianych zabawek.

Zawieszka na smoczek Bella

Cena:
25.00 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od urodzenia
Producent:

Opis produktu

Spadający smoczek to kłopot, który chyba zna każda mama.

I większość mam jakoś sobie z nim radzi. Oto jeden z tych sprawdzonych sposobów: zawieszka do smoczka, która uchroni smoczek przed upadnięciem na ziemię. 

Klips ukryty jest pod głową króliczka. Natomiast sznureczek do przyczepienia smoczka można regulować tak, aby wygodnie było go zaplątać wokół smoczka. Wystarczy pociągnąć za miękką kuleczkę pod głową króliczka, aby sznureczek był krótszy po zaplątaniu smoczka. Zawieszkę można przyczepić do ubranka lub wózka i gotowe.

Zaletą tej zabawki jest materiał, z którego jest wykonana. Miękka i ciekawa struktura sprawia, że dziecko chce dotykać tej zabawki. Wesoły króliczek dodatkowo umili podróż lub spacer.

Polecamy również inne produkty z serii Bella.

Wiek: 0+

Wymiary: 16 x 5 x 5cm

Referencja: BB538

Deklaracja zgodności CE

xqa

xqa

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies