Bigjigs - Warsztat do wbijania i skręcania

Drodzy Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

Dziękujemy za wszystkie zamówienia, które realizujemy na bieżąco.

pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów -  Zespół Nefere

Założona w czerwcu 1985 roku, angielska firma Bigjigs Toys jest jednym z największych producentów zabawek w Europie.

Ich misją jest dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych i przystępnych cenowo produktów, które są wykonane z dbałością o szczegóły.

Firma wierzy, że najlepsze zabawki są zasilane przez kreatywność i wyobraźne najmłodszych  i dąży do produkcji zabawek, którymi będzie można cieszyć się przez długie lata.
Aktualny asortyment zabawek to ponad 1500 produtków. Firma dostarcza zabawki do ponad 35 krajów w Europie, Australii, RPA i USA.

Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa EN71.

Warsztat do wbijania i skręcania

Cena:
59.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Każdy mały majsterkowicz marzy o zestawie narzędzi i swoim warsztacie. Oto przykład warsztatu w wersi mini, dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z majsterkowaniem lub nie mają wystarczającej ilości miejsca na duży warsztat. Ten produkt to dość kompleksowa zabawka w małym wydaniu. Można skręcać, wbijać i konstruować.

W zestawie znajdziecie:

  • mini stół
  • 3 narzędzia: młotek, klucz i śrubokręt
  • imadełko
  • 4 gwoździe
  • 4 śroby i 4 nakrętki - dwie dłuższe i dwie krótsze w czterech kolorach
  • 2 drewniane elementy, których można używać do przykręcania

Mini stół ma na górze otwory, do których można przykręcać elementy lub przebijać przez nie gwoździe. Dzięki temu dziecko może ćwiczyć manualną sprawność dłoni. Wkręcanie i operowanie narzędziami będzie dla niego świetną zabawą i ćwiczeniem rąk jednocześnie. Zabawka dzięki temu posiada walor edukacyjny i zachęca dzieci do prac manulanych, które korzystnie wpływają na rozwój połączeń w mózgu.

Dodatkowo stół posiada trzy otwory, w które można włożyć narzędzia, aby zawsze były na swoim miejscu. Z przodu również otwory na wkręcenie imadła.

Wiek: 3+

Wymiary: 22 x 13 x 12cm

Referencja: BJ689

Deklaracja zgodności CE

xqi

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies