Heimess - Drewniana zawieszka do wózka Konik

Marka Heimess to jedna z marek większej firmy Goki. To drewniane produkty najwyższej jakości dla małych dzieci produkowane w Niemczech. Wielokrotnie testowane, wykonywane ręcznie z nietoksycznych materiałów. Marka Heimess to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa dla Twojego dziecka.

Drewniana zawieszka do wózka Konik

Cena:
69.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od urodzenia
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Drewniana zawieszka na wózek to atrakcyjny drobiazg na pierwsze spacery. Wystarczy zapiąć dwa klipsy po obu stronach wózka i gotowe. Dzwoneczki zabawnie dzwonią, a całość porusza się zabawiając malucha. Dziecko na początku będzie po prostu obserwować zawieszkę, a potem również z przyjemnością się nią bawić ćwicząc pierwsze uchwyty. Może próbować ją popychać oraz obracać drewniane, kolorowe koraliki.

Całość złożona z kolorowych, drewnianych koralików, kółkeczek oraz dzwoneczków i klipsów. Motywem przewodnim jest śliczny konik. Jest to też największy element zawieszki. Dwa zwisające kółeczka będą dodatkową atrakcją, przyciągającą zainteresowanie dziecka. Do kompletu polecamy również zawieszkę do smoczka oraz zawieszkę z tej samej serii.

Jakość gwarantowana przez niemiecką markę Heimess. Produkty są wytworzone w Niemczech z wysokiej jakości nietoksycznych materiałów. Idealne powierzchnie dostosowane są dla małych dzieci.

W celu utrzymania w czystości produkt należy przecierać wilgotną szmatką.

Długość: 43cm (zawieszka na rozciągliwej gumce, więc można ją troche naciągnąć)

Referencja: 763480

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies