SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!

Szanowni Klienci postanowiliśmy ograniczyć możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w naszym centrum dystrybucji. W przypadku odbiorów osobistych prosimy zrobić zamówienie online (z opcją odbioru osobistego) i opłacenie go z góry. Zmianie ulegają również godziny naszej pracy. Będziemy pracować codziennie od godziny 7.00 do godziny 16.00.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie - Zespół Nefere

Wieszak drewniany Wróżka
Wieszak drewniany Wróżka
Wieszak drewniany Wróżka
Wieszak drewniany Wróżka
Strona główna / Produkty / Pokój dziecka / Wieszaki na ubranka / Goki - Wieszak drewniany Wróżka

Wieszak drewniany Wróżka

Promocja
Cena:
9,90 zł
8,41 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od urodzenia
Producent:
Goki
Ilość:

Wesoła wróżka to połączenie funkcji dekoracyjnej z praktyczną. Pojedynczy wieszak na ubrania lub placaki sprawdzi się zarówno w pokoju dziecka, jak i w przedpokoju. Dzięki niemu dziecko będzie miało wieszak dedykowany swoim potrzebom, a jego rzeczy będą utrzymane w porządku.

Ten wieszak drewniany to także śliczna dekoracja pokoju małej miłośniczki wróżek. Dzięki takim drobiazgom sprawiamy, że wnętrze nabiera zupełnie innego charakteru.

W naszej ofercie znajdziecie również inne dostępne wzory wieszaków (wiking, sowa i smok). które sprawdzą się np. przy większej ilości dzieci. Każde dziecko może mieć swój wzór. Jeśli jeden wieszak to za mało, możecie również zdecydować się na wieszak z większą ilością kołeczków.

Do zamontowania wieszaczka potrzebny jest kołeczek (nie ma go w zestawie). Takie mocowanie jest może nieco bardziej kłopotliwe, ale na pewno trwalsze niż mocowanie na klej.

Wymiary: 12 x 11 x 5cm

Referencja: 60788

XVA, XQO

Dodaj opinię o produkcie