Goki - Drewniany wieszak pojedynczy Sowa

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Drewniany wieszak pojedynczy Sowa

Cena:
9.90 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od 3 lat
Producent:

Opis produktu

Drewniany wieszaczek to połączenie praktycznego z ładnym. Dzięki takim drobiazgom możemy wprowadzić do wnętrza świeżego i kolorowego charakteru, a dziecko będzie miało gdzie wieszać swoje ubranie lub plecak. Taki drobiazg sprawdzi się zarówno w pokoju dziecka, jak i np. w przedpokoju.

Zwykle wieszaki są wieszane na wysokości poza zasięgiem dziecka, co sprawia, ze ich ubrania lub torby często lądują na ziemi. Dlatego kupując mu dedykowany dla dziecka wieszak, tylko na jego rzeczy i na wysokości w jego zasięgu uczymy je utrzymania w porządku swoich rzeczy.

Dodatkową zaletą wieszaka jest jego design i śliczna kolorystyka, a sowa jest jednym z najmodniejszych motywów. Sprawdź również inne dostępne wzory: smoka, wróżki czy wikinga. W ofercie dostępne również wieszaki z większą ilością kołeczków.

Do zamocowania wieszaka potrzebny jest dodatkowo kołeczek rozporowy (nie jest dołączony do wieszaczka). 

Wymiary: 11,5 x 9 x 5cm.

Referencja: 60789

XVA, XQO

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies