Melissa & Doug - Duży teatr kukiełkowy - scena do przedstawień

Drodzy Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

Dziękujemy za wszystkie zamówienia, które realizujemy na bieżąco.

pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów -  Zespół Nefere

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Duży teatr kukiełkowy - scena do przedstawień

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Kurier DPD Odbiór w punkcie
Cena:
339.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Dziecko odgrywa różne role? Lubi bawić się pacynkami?  Wielki stojący teatr kukiełkowy firmy Melissa&Doug to wymarzony prezent dla młodego adepta teatru i aktorstwa. 

Teatr jest składany. Posiada rozsuwaną czerwoną kurtynę, którą na czas spektaklu można przywiązać do bocznych filarów.

Przy podstawie znajduje się miejsce, na którym kredą  można wpisać nazwę pokazu lub czas rozpoczęcia.

Dodatkowo teatr posiada zegar z ruchomymi wskazówkami.  

Teatr jest wykonany z drewna z dużą dbałością o szczegóły. Dziecko korzystając z pacynek dostępnych w naszej ofercie stworzą niezapomniane przedstawienie dla rodziców w domu czy kolegów i koleżanek z klasy.

Zestaw będzie rozwijał wyobraźnię dziecka i być może odkryje talent do aktorstwa! Wspólne przedstawienia to idealne zajęcie na wspólne rodzinne wieczory lub mini pokazy w przedszkolu czy w szkole!

Uwaga ! Pacynki na zdjęciu są tyko przykładem wykorzystania teatrzyku. Nie są one częścią zestawu.

Ze względu na duży gabaryt i swój edukacyjny charakter, teatr często kupowany jest przez przedszkola jako element wyposażenia przedszkola.

Wymiary po złożeniu: 132 x 66 x 49 cm

Wymiar opakowania: 120 x 37 x 8 cm

Materiał: lakierowane drewno, tkanina

Referencja: 12530

Wiek: 3+

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies