BigjigsRail - Pociąg śniadaniowy z Płatkami Zbożowymi

Bigjigs Rail to zbiór ponad 150 kolejowych zabawek drewnianych , który od 2005 roku jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejowych drewnianych na rynku europejskim. Marka posiada w ofercie gotowe zestawy kolejkowe dla chłopców i dziewczynek oraz różnego rodzaju akcesoria do rozbudowy np. tory, kolejki czy tunele. 

Zabawki wykonane się  z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Prawdziwa grata dla fanów kolejek!

Zestawy są kompatybilne z innymi kolejkami i akcesoriami między innymi takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn i Woodyland.

Pociąg śniadaniowy z Płatkami Zbożowymi

Cena:
44.00 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od 3 lat
Producent:

Opis produktu

Pociąg składa się z lokomotywy i 3 wagonów połączonych ze sobą za pomocą magnesów. Wagony przewożą cukier, płatki zbożowe i mleko.

Każdy pociąg BigJigs Rail zawiera w zestawie również 2 dodatkowe tory.

Barwny pociąg gdzie na każdym z wagonów znajduje się ładunek z magnetycznym uchwytem, który może zostać przeładowany za pomocą dźwigu z hakiem magnetycznym, będzie świetną zabawką. Dźwig dostępny również w naszym sklepie!

Wysoka jakość wykonania zestawu oraz ilość kolorów czyni go wspaniałym prezentem dla każdego młodego fana kolejek drewnianych .

Pociągi BigJigs Rail pasują do produktów innych producentów takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Carousel itp, więc można łatwo dokonać rozbudowy swojej kolejki.

Długość zestawu: 37 cm

Wymiary wagoników: 7x4 cm

Wiek: 3 +


Numer referencyjny: BJT184
Deklaracja zgodności CE

xqd

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies