Viga - Układanka ścienna - tablica motoryczna Kształty

Marka drewnianych zabawek Viga została zarejestrowana w 2003 roku. Zawiera kolekcję najlepiej sprzedających się produktów oraz najnowszych projektów. Każdego roku marka Viga dostarcza nowych produktów do swojej kolekcji.

Naturalne, bezpieczne, ekologiczne i pełne zabawy oto cechy wyróżnające markę.

Dzięki swojemu designowi, wysokiej jakości i przystępnej cenie zabawki tej marki sprzedają się dobrze w Europie, Ameryce, Bliskim Wschodzi oraz Japonii i Australii. 

Układanka ścienna - tablica motoryczna Kształty

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Paczkomaty Inpost Odbiór w punkcie
Cena:
159.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy typ zabawki - zestaw zabawek sensorycznych i manipulacyjnych w formie panelu do zawieszenia na ścianie.  Zabawki tego typu sprawdzą się w przedszkolach, placach zabaw dla dzieci, ale i w domu, zwłaszcza wtedy jeśli w półkach brakuje miejsca na zabawki.

Zabawkę wiesza się na ścianie na odpowiedniej wysokości dla dziecka i można się bawić bez końca. 

Układanka zawiera 8 płytek z różnymi kształtami: 2 zielone trójkąty, 3 niebieskie romby, 3 żółte kółka i jedno wolne miejsce, aby można było przesuwać płytki. Po bokach narysowano 8 przykładowych ustawień, które należy ułożyć. Ta logiczna układanka daje wiele możliwości. Można tworzyć własne wzory do ułożenia, a ich układanie wcale nie jest takie proste.

Dziecko ćwiczy zarówno koordynację ręka - oko, jak i przede wszystkim zdolność logicznego myślenia. Dla starszych dzieci można utrudniać zadanie poprzez założenie z góry określonej ilości ruchów do ułożenia danego wzoru. Można też układać poszczególne ustawienia na czas.

Panel ścienny montowany do ściany za pomocą czterech kołków rozporowych. Kołki w zestawie.

Wiek: 12m+

Wymiary: 45 x 45 x 4cm

Referencja V50435

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies