Viga - Labirynt magnetyczny Płetwonurek

Marka drewnianych zabawek Viga została zarejestrowana w 2003 roku. Zawiera kolekcję najlepiej sprzedających się produktów oraz najnowszych projektów. Każdego roku marka Viga dostarcza nowych produktów do swojej kolekcji.

Naturalne, bezpieczne, ekologiczne i pełne zabawy oto cechy wyróżnające markę.

Dzięki swojemu designowi, wysokiej jakości i przystępnej cenie zabawki tej marki sprzedają się dobrze w Europie, Ameryce, Bliskim Wschodzi oraz Japonii i Australii. 

Labirynt magnetyczny Płetwonurek

Cena:
66.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Magnetyczny labirynt Płetwonurek to świetna zabawa dla najmłodszych, która pomoże w koordynacji ręka-oko oraz ćwiczeniu spostrzegawczości.

Na drewnianą podstawę z labiryntem nałożono przeźroczyste tworzywo. Po przyłożeniu do tworzywa magnetycznej pałeczki maluchy mogą przesuwać kulki w labiryncie. Można prowadzić kulki danego koloru (niebieskie, czerwone, żółte i zielone) po wyznaczonych drogach.

Wraz z wesołym płetwonurkiem poznamy dziś podwodną krainę. Mozemy tu znaleźć kolorową rybkę, wesołego delfina, sympatycznego żółwia i tajemniczą ośmiornicę.

Ze względu na swoje walory edukacyjne zabawka często wybierana jest jako element wyposażenia gabinetów rehabilitacyjnych, logopedycznych oraz przedszkoli.

W zestawie znajdują się dwie pałeczki magnetyczne.

Wymiary: 30,5 x 30,5cm

Wiek: +18mc

Referencja: V50123

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies