SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Układanka edukacyjna do nauki liczenia
Układanka edukacyjna do nauki liczenia
Układanka edukacyjna do nauki liczenia
Układanka edukacyjna do nauki liczenia
Strona główna / Produkty / Klocki, puzzle, układanki / Układanki z literkami i cyferkami / Viga - Układanka edukacyjna do nauki liczenia

Układanka edukacyjna do nauki liczenia

Nasze opinie:
Cena:
58,90 zł
Ean:
6934510590727
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Viga
Ilość:

Rewelacyjna w swej prostocie zabawka do nauki liczenia. 

Na drewnianej podstawie rozlokowano 10 otworów i dwa rzędy kwadratów. Do otworów należy włożyć słupki od najmniejszego - do największego, a następnie należy nakładać na nie taką ilość krążków jaka jest napisana poniżej. Każdy słupek jest podpisany cyfrą, która odpowiada ilości krążków, jakie trzeba na niego nałożyć.  Poniżej kwadratu z cyfrą znajduje się kwadracik z kropkami w ilości odpowiadającej cyfrze. Kropki są w pięciu kolorach, a kolory ich odpowiadają kolorom krążków. Można więc dodatkowo dopasowywać kolory do wzoru na kwadraciku. Dodatkowo kwadracik z cyferką można zdejmować z podstawy. Prosta układanka dająca dużo możliwości, a przy okazji dająca możliwość poznawania cyferek i nauki liczenia do 10.

Zabawka daje niezliczoną ilość możliwości liczenia, dodawania i odejmowania. Całość wykonana z materiału ekologicznego - drewna. Dzięki kolorowemu wykończeniu dziecko chętnie będzie sięgać po zabawkę. Wyjmowane kwadraciki z cyferkami można wykorzystać do zagadek. 

Wymiary podstawy: 41,5 x 13cm.

Wiek : 3 lata +

Referencja: V59072

Deklaracja zgodności CE