Melissa & Doug - Brokatowy zestaw - pudełeczko z lusterkiem

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Brokatowy zestaw - pudełeczko z lusterkiem

Cena:
49.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Ach ten brokat. Kto go nie lubi. Pięknie się błyszczy i mieni. Jest tylko z nim jeden kłopot. Sypie się wszędzie i wszystko się po zabawie z nim świeci.

A gdyby tak nie brudził?  No właśnie. Przedstawimy nowy produkt, który spełnia wszystkie te cechy dobrze przymyślanej zabawy z brokatem:

  • jest brokatowy - błyszczący i śliczny
  • jest kreatywny, wymaga własnego pomysłu i rozwija motorykę i sprawność manualną
  • nie brudzi i nie rozsypuje się

W zestawie znajdziecie kartonowe pudełeczko z zamykanym wieczkiem oraz lusterko do postawienia. Oba elementy należy ozdobić według własnego pomysłu. Zestaw dodatkowo zawiera 56 dwustronnych naklejkek ze specjalnej pianki oraz 5 brokatowych arkuszy (w kolorach liliowym, niebieskim, fioletowym, różowym i srebrnym). Wystarczy nakleić naklejkę w wybranym miejscu, odkleić papier zabezpieczający i przyłożyć brokat. 

Sposób postępowania w celu uzyskania braokatowego efektu:

  1. należy odkleić z  naklejki biały papier zabezpieczający
  2. przyłożyć do klejącego miejsca brokatowy plaster
  3. potrzeć palcem aby brokat przywarł
  4. odkleić brokatowy plaster, a brokat pozostanie na naklejce

Prawda, że proste? A to dopiero początek zabawy.

Zobaczcie też film na naszym profilu na facebooku jak to działa:

https://www.facebook.com/nefere.dziecieceinspiracje/videos  

Świetna zabawa gwarantowana. Dziecko samo decyduje jaki kolor wybierze dla danego elementu. A otrzymane pudełko i lusterko będzie stanowiło niezbędne wyposażenie każdej małej damy. 

Wymiary opakowania: 29 x 23 x 5cm

Wiek: 5+

Referencja: 19517

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies