Melissa & Doug - Układanka nauka liczenia kształty i kolory

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Układanka nauka liczenia kształty i kolory

Cena:
83.90 zł 75.50 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Rewelacyjna w swej prostocie zabawka do nauki liczenia oraz języka angielskiego.

Na drewnianej podstawie umieszczonych jest 10 słupków, na które należy nakładać taką ilość krążków jaka jest napisana poniżej. Każda cyfra napisana na kwadraciku ma inny kolor odpowiadający kolorowi krążków .Ich kształt namalowany jest też na podstawie słupka. Dodatkowo kwadracik z cyferką można zdejmować z podstawy, aby pod nim zobaczyć odpowiadającą mu liczbę kropek. Kwadracik na odwrocie ma też napisaną liczbę w języku angielskim.

Zabawka daje niezliczoną ilość możliwości liczenia, dodawania i odejmowania. Całość wykonana z materiału ekologicznego - drewna. Dzięki kolorowemu wykończeniu dziecko chętnie będzie sięgać po zabawkę. Wyjmowane kwadraciki z cyferkami można wykorzystać do zagadek. 

Produkt rozwija koordynację, wyobraźnię oraz wiedzę o liczbach .

Jakośc gwarantuje amerykańska firma Melissa & Doug !

Wymiary: 46 x 15 x 12cm

Wiek: 2 lata +

Referencja: 19275

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Opinie o produkcie

Adam

Środa, 26.07.2017, 22:09
ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5

Kupowałem zabawki Melissa and Doug już wiele razy. Są świetne. Ale w sklepie Nefere jest ich naprawdę dużo. I do tego szybka dostawa. Układanka kształty i kolory jest duża.


Produkty podobne

nasze marki

kot
pies