Melissa & Doug - Ciężarówka z podnośnikiem na 4 samochody

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Ciężarówka z podnośnikiem na 4 samochody

Cena:
64.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Sportowe samochody już jadą na tor by wygrać wyścig. A może jadą właśnie do warsztatu na jakąś naprawę?

Jest przecież wiele możliwości i historii, które można wymyślić mając taką ciężarówkę z magnetycznym podnośnikiem!

Zestaw składa się z ciężarówki, przyczepy na cztery samochody oraz ramienia w formie podnośnika. W zestawie również cztery drewniane samochody.

Ciężarówka zakładana na kołeczku, dzięki czemu tylna część jest ruchoma i skręca. Można również odczepić lawetę i odjechać samą ciężarówką - ciągnikiem.

Ramie jest ruchome i dzięki magnesowi może bezpiecznie przenosić samochody z przyczepy na ziemię.

Trwałość wykonania gwarantuje firma Melissa&Doug ! Zabawka idealna na prezent ;-)

Wymiary: 30 x 7 x 10 cm

Wiek: 3 +

Referencja: 19390

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies