Melissa & Doug - Skarbonka sowa do własnego ozdobienia

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Skarbonka sowa do własnego ozdobienia

Cena:
32.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Kto z nas nie miał własnej skarbonki? No właśnie, a kto miał własną skarbonkę, która była jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna i wyjątkowa, bo samodzielnie ozdobiona?

Teraz macie taką możliwość. Kupując ten produkt kupujesz nie tylko sowę, ale gotowy zestaw do zrobienia własnej, niepowtarzalnej skarbonki. I choć sama sowa nie jest dużych rozmiarów to jej ozdobienie zajmie trochę czasu i będzie wymagać kreatywności.

W zestawie znajdziecie:

  • ceramiczną sowę z otwieraną klapką pod spodem, która ułatwi wyciąganie oszczędności tak, aby nie trzeba jej było rozbijać
  • 6 bezpiecznych farbek do ceramiki z pędzelkiem
  • 54 naklejki
  • 2 brokatowe kleje do robienia wzorków

Dzięki tym wszystkim akcesoriom z pewnością wyczarujecie coś pięknego, a posiadanie takiej skarbonki to dodatkowa zachęta do nauki oszczędzania. 

Wiek: 8+

Wymiary opakowania: 20 x 14 x 8cm

Wymiary sowy: ok. 8cm wysokości x 6cm

Referencja: 19538

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies