Goki - Sorter z pojazdami dla malucha

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Sorter z pojazdami dla malucha

Cena:
79.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Sorter - garaż firmy Goki to możliwość nauki kształtów i doskonalenia zręczności manualnej dziecka.

Górna część zabawki pełni funkcję sortera z pięcioma różnymi otworami w kształcie pojazdów, do których trzeba dopasować odpowiednie klocki. Każdy pojazd jest w innym kolorze. Aby klocek wpadł do środka, należy przyłożyć odpowiedni klocek do właściwego otworu. Boczna część sortera jest otwierana, co ułatwia szybkie wyciągnięcie klocków z sortera. 

Na jednym z pozostałych boków namalowany jest traktor, na drugim wywrotka.

Kolory pojazdów to:

  • żółty
  • pomarańczowy
  • czerwony
  • zielony
  • niebieski

Zabawka jest to idealną propozycją na prezent dlarocznego malca. Zabawka rozwija umiejętność kojarzenia oraz koordynację ręka - oko. Rozwija również wyobraźnię przestrzenną ponieważ dla małego dziecka nie tak łatwo jest włożyć klocek w odpowiednim kształcie do odpowiedniego otworu.

Całość w urozmaiconej kolorystyce.

Wymiary: 18 x 21 x 10,5 cm

Wiek: 12m+

Referencja: 58668
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies