Melissa & Doug - Pacynki na rękę Zawody komplet 4 szt.

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Pacynki na rękę Zawody komplet 4 szt.

Cena:
69.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Pacynki na rękę to dobry pomysł dla wszystkich fanów teatru, przedstawień i wcielania się w przeróżne role.

W komplecie cztery postacie - przedstawicieli zawodów:

  • lekarz,
  • strażak
  • policjant
  • budowlaniec

Teraz dzieci mogą odgrywać role i stworzyć niezapomniane przedstawienie. Zabawa przedstawicielami pożytecznych profesji to dodatkowo nauka empatii. Każdy z nich pomaga nam w codziennym życiu, nie raz ratując życie lub sprawiając, że jesteśmy bezpieczni.

Świetna zabawa gwarantowana, a dodatkowo jest to zabawka, która rozwija u dziecka wyobraźnię. Pacynkę nakłada się na całą rękę, dzięki czemu może ona ruszać głową oraz łapkami.

Całość wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału. 

Konserwacja - możliwość prania ręcznego i w pralce.

Cena dotyczy całego kompletu 4 sztuk!

Wymiary: Długośc 21 cm, szerokość 16 cm 

Wiek: 2 +

Referencja: 19086

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies