Goki - Bilard stołowy dla dzieci

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Bilard stołowy dla dzieci

Cena:
349.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 6 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Jeśli lubicie grać w bilard możecie również zagrać z dziećmi w domu. Ta mniejsza wersja do postawienia na stolik świetnie się sprawdzi w roli nauczyciela przed graniem na prawdziwym, dużym stole.

Stół wygląda jak mniejsza wersja stołu bilardowego z suknem, łuzami i mniejszymi bilami. Nauka gry w bilarda to świetny trening koordynacji ruchowej oraz logicznego myślenia. Na wstępnym etapie gracze próbują po prostu trafić w bilę, następnie wbić ją do łuzy, ale po nabraniu wprawy zaczynają obmyślać strategie. Najpierw jak samemu wbijać kule, następnie przewidywać ruchy w przód i wreszcie utrudniać ruchy przeciwnika.

Fantastyczna zabawka na spędzenie rodzinnego popołudnia. Stół stawiamy na stolik i możemy rozpoczynać grę. Dzięki rozmiarom mieści się w każdym domu. Można go również składać. Całość zapakowana w płaskie pudełko, które po skończonej grze można łatwo schować.

Zestaw zawiera:

  • pokryty suknem stół
  • dwa kije
  • bile - 16 sztuk
  • trójkąt do ustawiania bil
  • dwie kostki z talkiem
  • szczotkę do zamiatania stołu

Wymiary stołu: 92 x 52 x 20cm

Długość kijów: 92cm i 88cm

Średnica bili: 4cm

Wiek:6+

Referencja: 56669

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies