Melissa & Doug - Gra zręcznościowa Suspend Junior

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Gra zręcznościowa Suspend Junior

Cena:
59.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Oto gra rodzinna, w której aby wygrać należy wykazać się sprytem i zręcznymi rękami.

W grę może grać od dwóch do czterech graczy. Najpierw należy zmontować podstawę. Następnie grę zaczyna się wylosowania koloru. Gracz zakręca specjalnym znacznikiem na okrągłej planszy. Strzałka wskazuje kolor elementu jaki należy ułożyć na podporze lub ilości elementów, które gracz może powiesić bez określonego koloru. Liczba minusowa oznacza, że gracz odkłada je do puli. Liczba 0 kończy turę.

Teraz po wylosowaniu koloru gracz musi jedną ręką zawiesić element na metalowym końcu elementu tworzącego podstawę gry. Zawodnik, który strąci element zabiera je do swojej puli i próbuje pozbyć się w kolejnym ruchu. Gra ćwiczy koncentrację i koordynację rąk. Należy tak układać plastikowe elementy, aby nie spadły i aby nie zburzyć całej konstrukcji.

Sprawdźcie kto poradzi sobie najlepiej z tym zadaniem.

Gra zawiera:

  • 25 plastikowe elementy do nakładania w różnych kolorach i długościach
  • drewnianą podstawę i cztery metalowe elementy, które można łączyć drewnianym łącznikiem oraz zabezpieczać przed upadkiem konstrukcji
  • mini planszę z obrotową strzałką do losowania kolorów

Całość zapakowana w tubę.

Długość elementów: od ok. 8 do 24 cm

Wiek: 4+

Referencja:14276

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies