Goki - Zestaw kucharski

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Zestaw kucharski

Cena:
32.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Zestaw dla małego kucharza będzie idealnym wyposażeniem każdej kuchni. Dzięki zebranym w nim akcesoriom, będzie można bawić się w to co dziecko lubi najbardziej - naśladowanie dorosłych.

W skład zestawu wchodzi 7 elementów takich jak miska, garnek, chochelka, łopatka, łyżka cedzakowa.

Garnki wykonane z metalu, a rękawica  z materiału. Całość zapakowana w estetyczne pudełko - produkt idelanie nadaje się na prezent.

Zestaw może być świetnym wyposażeniem kuchni dla młodego mistrza kulinarnego ;-)

Świetną jakość produktów zapewnia zapewnie firma Goki!

Wymiary opakowania: 30 x 26 x 4,5 cm
Wymiary garnków: średnica 9-10 cm, miska - 9,5cm

Wiek :3 +

Referencja: 51731

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies