Melissa & Doug - Zakładki do książek - zestaw do grawerowania ScratchArt

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Zakładki do książek - zestaw do grawerowania ScratchArt

Cena:
16.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Ciekawy zestaw do zabawy plastycznej i ćwiczenia sprawności manualnej. Dodatkowo efekt pracy stanowi praktyczny dodatek dla każdego ucznia i miłośnika książek - zakładki. Zabawa polega na zdrapaniu wierzchniej czarnej warstwy, aby powstał ciekawy obrazek. Pod czarną warstwą podkładka ma kolorowe, tęczowe błyszczące tło. Rezultat pracy nie jest do końca znany, gdyż zależy od ułożenia kolorów i od Waszej wyobraźni.

Zestaw zawiera:

  • 12 zakładek do książki do zdrapywania
  • 12 czerwonych tasiemek do zawiązania na zakładce
  • 12 specjalnych drewnianych drapaków, które wyglądają jak ołówek bez wkładu i posłużą do zdrapania czarnej warstwy.

Dzieci uwielbiają te zdrapki, a wydrapane zakładki będą mieć praktyczną funkcję. Produkt idealny do przedszkoli i szkół.

Wymiary opakowania: 16 x 25cm

Wiek: 4+

Referencja: 15906

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies