Melissa & Doug - Zestaw kreatywny Zrób swoją bransoletkę

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Zestaw kreatywny Zrób swoją bransoletkę

Cena:
24.90 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Płeć:
Wiek:
od 4 lat
Producent:

Opis produktu

Jeśli Wasza mała elegantka lubi mieć niepowtarzalne produkty i dodatki to ten zestaw będzie idealnym prezentem. Zwłaszcza jeśli lubi mieć dodatki dostosowane do koloru kreacji. W tym zestawie będzie mogła wykazać się własną pomysłowością w zdobieniu bransoletek, które potem będą stanowić dopełnienie stroju. Bransoletkę można też podarować koleżance czy kuzynce.

W zastawie znajdziecie:

  • 4 bransoletki
  • naklejki do zdobienia, łącznie około 90 sztuk - naklejki brokatowe, naklejki wypukłe oraz perełki

Wystarczy wybrać jedną z czterech bransoletek i wymyślić jak ją ozdobić. Świetna zabawa i możliwość dopasowania dodatku do koloru stroju. Bransoletki są cztery: jasnoróżowa gładka, różowa przeźroczysta ze wzorem, fioletowa gładka przeźroczysta i niebieska ze wzorem. Każdy znajdzie najbardziej pasujący mu model. 

Wymiary: 18 x 27 x 2cm

Wiek: 4+

Referencja: 12209

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies