Melissa & Doug - Tusze zmywalne 6 kolorów

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Tusze zmywalne 6 kolorów

Cena:
24.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Sprawdźcie sami jaką frajdę można mieć dzięki tej prostej i funkcjonalnej zabawce. Ten zestaw składa się z 6 kolorowych tuszy.

Dziecko będzie miało dużo frajdy . Dzięki tym tuszom będzie mogło ubarwić swoje prace plastyczne lub wykorzystać stempelki ze swojej kolekcji !

Tusze przebadane i atestowane pod kątem użytkowania przez dzieci - są zmywalne ze skóry dziecka oraz nietoksyczne

Wymiary: 16,5 x 13cm

Wiek: 3 lata +

Referencja: 11637

Deklaracja zgodności CE

Produkt zdogdny z normą STM D4236

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies