Melissa & Doug - Ciężarówka z przyczepą dla koni

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Ciężarówka z przyczepą dla koni

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Paczkomaty Inpost Odbiór w punkcie
Cena:
65.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Wielbiciele koni powinni być zadowoleni. Ta ciężarówka z przyczepą oraz dwoma modelami koników będzie pozycją obowiązkową!

Wykonana z drewna ciężarówka ciągnie za sobą specjalną przyczepę dostosowaną do przewozu zwierząt.

W zestawie dwie figurki koni: gniady i siwy.

Dziecko może odpiąć przyczepę i bawić się bez ograniczeń. Przyczepa ma otwieraną z tyłu klapę, aby zwierzęta bezproblemu weszły do środka.


Jest to bardzo trwała i solidnie wykonana zabawka, która będzie służyć przez wiele lat.


Zabawka pobudza wyobraźnie, pomaga w rozwijaniu zręczności dziecka.

Wymiary zestawu:

  • 31 cm długość
  • 12 cm wysokość pojazdu
  • 6,5 cm całkowita szerokość zabawki z kołami

Wiek: 3 lata +

Numer referencyjny: 14097
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies